Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin mart ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.
“Qərb Xəbər” cədvəli təqdim edir:
Xatırladaq ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar | Qəbul günü | Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiy işəhər, rayonlar |
Fikrət Məmmədov Ədliyyə naziri | 05 | Şirvan, Hacıqabul, Saatlı |
Mikayıl Cabbarov İqtisadiyyat naziri | 06 | Qazax |
Niyazi Səfərov İqtisadiyyat nazirinin müavini | 06 | Tovuz |
Sahib Məmmədov İqtisadiyyat nazirinin müavini | 06 | Samux |
Ramin Quluzadə Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri | 06 | Biləsuvar, Neftçala |
Əli Abdullayev Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini | 06 | Salyan |
Namiq Əsgərov Baş prokurorun müavini | 06 | Neftçala, Cəlilabad |
Vilayət Zahirov Ədliyyə nazirinin müavini | 06 | Yevlax, Ağdaş, Goranboy |
Şahin Yusifov Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri | 06 | Kürdəmir |
Mübariz Qurbanlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri | 10 | Saatlı |
Gündüz İsmayılov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini | 10 | İmişli |
Ramil Yusifov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini | 10 | Ağdam, Ağcabədi |
Əhməd Əhmədzadə Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri | 11 | Göygöl |
Rafiq Aslanov Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini | 11 | Samux |
Zakir Quliyev Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini | 11 | Goranboy |
Arzu Rəhimov Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi | 12 | Bərdə, Yevlax, Tərtər, Zərdab |
Mayıl Şahverdiyev Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini | 12 | Ağdaş, Ucar, Göyçay |
Ramiz Rzayev Ali Məhkəmənin sədri | 13 | Şəmkir |
Muxtar Babayev Ekologiya və təbii sərvətlər naziri | 13 | Xaçmaz, Quba, Şabran |
Firdovsi Əliyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini | 13 | Qusar |
Rauf Hacıyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini | 13 | Xızı, Siyəzən |
Pərviz Şahbazov Energetika naziri | 13 | Masallı |
Samir Vəliyev Energetika nazirinin müavini | 13 | Ağsu |
Elnur Soltanov Energetika nazirinin müavini | 13 | İsmayıllı |
Azad Rəhimov Gənclər və idman naziri | 13 | Şirvan, Hacıqabul |
İsmayıl İsmayılov Gənclər və idman nazirinin müavini | 13 | Sabirabad, Saatlı |
İntiqam Babayev Gənclər və idman nazirinin müavini | 13 | Neftçala, Salyan |
Kəmaləddin Heydərov Fövqəladə hallar naziri | 13 | Bərdə |
Orucəli Hacıyev Fövqəladə hallar nazirinin müavini | 13 | Ağcabədi |
Ragim Lətifov Fövqəladə hallar nazirinin müavini | 13 | Tərtər |
Əbülfəs Qarayev Mədəniyyət naziri | 13 | Siyəzən, Şabran |
Vaqif Əliyev Mədəniyyət nazirinin birinci müavini | 13 | Quba, Qusar |
Rafiq Bayramov Mədəniyyət nazirinin müavini | 13 | Xaçmaz |
Oqtay Şirəliyev Səhiyyə naziri | 13 | Göygöl, Daşkəsən |
Elsevər Ağayev Səhiyyə nazirinin müavini | 13 | Şəmkir |
Rahim Əliyev Səhiyyə nazirinin müavini | 13 | Samux |
Ceyhun Bayramov Təhsil naziri | 13 | Ağdam, Füzuli |
Rüstəm Usubov Baş prokurorun birinci müavini | 13 | Tərtər, Şəmkir |
Ceyhun Həsənov Ədliyyə nazirinin müavini | 13 | Quba, Qusar, Xaçmaz |
Aynur Sofiyeva Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini | 13 | Sabirabad, Saatlı, Hacıqabul |
Vüqar Əhmədov “Azərişıq” ASC-nin sədri | 13 | Neftçala |
Ruslan Əliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru | 13 | Salyan |
Ramil İsgəndərov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini | 13 | Neftçala |
Cahid Hüseynov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini | 13 | İmişli |
Qorxmaz Hüseynov “Azərsu” ASC-nin sədri | 16 | Füzuli, Cocuq Mərcanlı (Cəbrayıl) |
Səyyad Salahlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini | 17 | Qobustan |
Məleykə Abbaszadə Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri | 17 | Yevlax, Mingəçevir, Ağdaş |
Bəhram Xəlilov Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini | 17 | Goranboy, Naftalan |
Teyyub Cabbarov “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini | 17 | Beyləqan, Xocavənd |
Səyavuş Heydərov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini | 18 | Beyləqan |
Etibar Məmmədov “Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini | 18 | İmişli |
Saleh Məmmədov Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri | 19 | Yevlax, Ucar |
Əvəz Qocayev Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini | 19 | Zərdab |
Zakir Qaralov Baş prokuror | 27 | Hacıqabul, Kürdəmir |
Sahil Babayev Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri | 27 | Goranboy |
Anar Kərimov Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini | 27 | Yevlax |
Vüsal Nəsirli Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini | 27 | Naftalan, Xocalı |
İnam Kərimov Kənd təsərrüfatı naziri | 27 | Ağsu, İsmayıllı |
İlham Quliyev Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini | 27 | Göyçay, Ağdaş |
Elçin Zeynalov Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini | 27 | Qobustan, Şamaxı |
Səfər Mehdiyev Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri | 27 | Göyçay, Ucar, Ağdaş |
İsmayıl Hüseynov Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini | 27 | Kürdəmir |
Əsgər Abdullayev Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini | 27 | Zərdab |
Rövşən Rzayev Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri | 27 | Ağdam |
Fuad Hüseynov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini | 27 | Tərtər |
Sabir Əhmədov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini | 27 | Bərdə |
Firudin Qurbanov Təhsil nazirinin müavini | 31 | Tərtər, Ağcabədi |